UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Obrona i odstraszanie. Jak zmieniało się NATO

Obrona i odstraszanie. Jak zmieniało się NATO

Początek: wt., 15 maj 2018, 10:00

NATO – najpotężniejszy sojusz polityczno-wojskowy na świecie ma już prawie 69 lat. Powstał w obawie przed sowiecką inwazją, ale choć sytuacja międzynarodowa diametralnie zmieniła się, nadal jest dla państw członkowskich gwarantem bezpieczeństwa.

Dziś Sojusz Północnoatlantycki liczy 29 członków. Musi stawić czoła nowym zagrożeniom, takim jak :

  • terroryzm
  • wojna hybrydowa, w tym ataki w cyberprzestrzeni
  • rozprzestrzenianie broni masowego rażenia,
  • chaos na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej
  • nieobliczalna polityka tzw. państw zbójeckich

Instytut Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na seminarium naukowe  : „Ewolucja strategii organizacji Paktu Północnoatlantyckiego od Traktatu Waszyngtońskiego do szczytu w Warszawie. Teoria i praktyka.”

Wykład wygłosi i dyskusję poprowadzi ppłkTadeusz Korablin, ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa z Wydziału Cybernetyki WAT.

15 maja 2018 r.  godz. 10:00 sala  21

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.