UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nowy, praktyczny wymiar edukacji dla menedżerów – startuje VEE

Nowy, praktyczny wymiar edukacji dla menedżerów – startuje VEE

Grupa Uczelni Vistula uruchomiła nowatorską na polskim rynku szkołę dla menedżerów, według autorskiej koncepcji profesora Witolda Orłowskiego, rektora Akademii Biznesu i Finansów Vistula, oferującą konkretną i praktyczną wiedzę, o tym jak rozwijać biznes.

Vistula Executive Education (VEE) to na początek 12 weekendowych programów, wykładanych przez wybitnych ekspertów rynkowych.

Misją VEE jest podnoszenie kompetencji menedżerów we wszystkich istotnych obszarach działania firmy, wyposażenie ich w wiedzę i zestaw narzędzi, dzięki którym osiągną wyznaczone cele biznesowe i zbudują przewagę konkurencyjną. VEE bazuje na wieloletniej, międzynarodowej wiedzy akademickiej i praktyce rynkowej wybitnych osobistości świata nauki i biznesu.

Jeśli polskie firmy mają doścignąć i z sukcesem walczyć z konkurentami z całego świata, polscy menedżerowie muszą dostać do ręki najskuteczniejsze i najnowocześniejsze narzędzia zarządzania. Projekt VEE powstał właśnie po to, by takie narzędzia im dostarczyć – w oparciu o najlepszą wiedzę i najlepsze doświadczenia praktyczne – mówi prof. Witold Orłowski.

Weekendowe, intensywne kursy trwają od jednego do pięciu tygodni. Zajęcia w małych grupach, prowadzone są przez najlepszych praktyków – strategów, prawników, doradców i dyrektorów międzynarodowych firm.

Wiele miesięcy intensywnej pracy zaowocowało dwunastoma wyjątkowymi programami edukacyjnymi, które odpowiadają na najważniejsze potrzeby kadry menadżerskiej. Część z nich to zestawy niezbędnej wiedzy, takie jak zarządzanie kluczowymi klientami, wywiad konkurencyjny czy polityka cenowa, inne dają narzędzia do ekspansji na nowe rynki, np. w Afryce lub tworzenia w firmie kultury innowacyjności – podkreśla Adam Jasser, były szef urzędu antymonopolowego i doradca do spraw gospodarczych rządu, a obecnie dyrektor VEE.

Pierwsze programy Vistula Executive Education startują w maju. Szczegóły, opisy programów
i dodatkowe informacje o VEE i jej wykładowcach dostępne są na stronie internetowej www.vee.edu.pl.

VEE wzbogaca ofertę Grupy Uczelni Vistula, która działa na rynku szkolnictwa wyższego od 25 lat. Dotąd kształciła studentów na czterech wydziałach, nadając uprawnienia magisterskie, prowadząc studia doktorskie i programy MBA.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.