UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Nierówności w globalnym świecie

Początek: czw., 14 sty 2016, 14:00
Koniec: czw., 14 sty 2016, 16:00

14 grudnia br.. o godzinie 14:00  Auli nr 2B odbędzie się wykład Profesora Salvadore Babones na temat: „Nierówności w globalnym świecie”.

Wykład prowadzony będzie w języku angielskim.

Salvadore Babones.
Profesor socjologii i polityki społecznej w University of Sydney (Australia), a także Associate Fellow w Institute for Policy Studies (IPS). Prof. Babones jest autorem bądź redaktorem dziesięciu książek i ponad dwudziestu artykułów naukowych. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących ekonomii politycznej w regionie Azji Wschodniej oraz metodologii badań ilościowych w naukach społecznych. Pisze również na tematy związane z polityką zagraniczną i społeczną Stanów Zjednoczonych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej