UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe

Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe

Początek: śr., 13 sty 2016, 17:00
Koniec: śr., 13 sty 2016, 21:00

To, że wydarzenie organizujemy w piątek 13-ego nie jest przypadkiem. W życiu zanim osiągniesz sukces musisz wykonać pierwszy krok, który Cię do niego zbliży. Nierzadko będzie czekać na Ciebie fura wyzwań. Nie musisz być idealny, żeby dać im rade i osiągać szczyty. Nie musisz wszystkim się podobać, żeby budzić szacunek.

To już trzecia edycja wydarzenia „Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe” www.niemusiszbycidealny.pl

W życiu zanim osiągniesz sukces musisz wykonać pierwszy krok, który Cię do niego zbliży. Nierzadko będzie czekać na Ciebie fura wyzwań. Nie musisz być idealny, żeby dać im rade i osiągać szczyty. Nie musisz wszystkim się podobać, żeby budzić szacunek.

USŁYSZYSZ SAME AUTENTYCZNE HISTORIE
Każdy, kto wystąpi na scenie, podzieli się z Tobą swoją niesamowitą i inspirującą historią, która wydarzyła się naprawdę. Jacek Walkiewicz i Peter Sage przekonają nas, że niemożliwe można nagiąć, kiedy włożymy w naszą prace całe serce oraz dyscyplinę. Małgorzata Maria Krasoń opowie o sile miłości w życiu, zaś Łukasz Krasoń kolejny raz udowodni, że to co najtrudniejsze zaczyna być najłatwiejsze, kiedy działamy, a nie myślimy o działaniu. Wszystko zostanie okraszone magią sceniczną Sebastian Prokop.

A jakby tego było mało, wszystko wydarzy się w PIĄTEK 13-ego 🙂

Bilety dostępne na www.niemusiszbycidealny.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.