DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Networking z młodymi przedsiębiorcami – Vistula Business Club

Networking z młodymi przedsiębiorcami – Vistula Business Club

Dobry pomysł na biznes to za mało. Jak brzmi recepta na sukces? W Akademii Finansów i Biznesu Vistula ruszył projekt Vistula Business Club – młodzi przedsiębiorcy opowiadają, jak udało im się zaistnieć na rynku. 2 grudnia br, wystąpił Dominik Szulim z Key2Print – firmy oferującej platformę do zdalnej obsługi drukarni.

– Projekt Vistula Business Club powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby założyć własną firmę, ale nie wiedzą jak to zrobić. Jak również o tych, którzy chcieliby pracować w młodych innowacyjnych zespołach i szukają do nich dotarcia. Do prowadzenia spotkań zapraszamy tylko młodych polskich przedsiębiorców. Interesują i inspirują nas ciekawe historie ich firm, ich sukcesy, porażki oraz osobowość przedsiębiorcy. Stawiamy na networking – podkreśla Krzysztof Wojewodzic, EdTech Director w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

W ramach spotkania odbywa się 30-minutowa prezentacja głównego gościa oraz 3-5 mini prezentacji przedstawicieli mniejszych firm.

Na koniec, przy pizzy i dobrej atmosferze do networkingu, uczestnicy mogą pozyskać nowe kontakty biznesowe, a nawet znaleźć partnerów do własnych projektów. Warto przynieść CV.

Spotkania odbywają się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie przy ul. Stokłosy 3 (Ursynów, stacja metra Stokłosy).

Kolejne spotkanie 13 styczniu 2015 r.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.