UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Naukowe przewidywanie przyszłości – wykład prof. Salvatore’a Babonesa

Naukowe przewidywanie przyszłości – wykład prof. Salvatore’a Babonesa

Czy Chiny staną się militarnym supermocarstwem? Kiedy Polacy będą zarabiać tyle co Niemcy? Czy międzynarodowa pomoc ekonomiczna ma sens? Czy Ukraina przyciągnie zagranicznych inwestorów?

Zapraszamy na wykład otarty „Prognozowanie przyszłości” – ocena prawdopodobieństwa długoterminowych trendów w rozwoju sytuacji na świecie”, wybitnego amerykańskiego socjologa prof. Salvatore’a Babonesa w czwartek 25 maja o godz. 12:30 w kampusie Grupy Uczelni Vistula (sala 21).

Prof. Babones specjalizuje się w ekonomii politycznej i badaniach ilościowych w naukach społecznych. Jest wykładowcą Uniwersytetu w Sidney. To autor kilkunastu książek i licznych artykułów naukowych. Ostatnio jego uwagę skupiają Chiny. Wiele analiz poświęca też sytuacji w Europie, w tym demokracji w Polsce.

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Więcej o autorze TUTAJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.