UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Naucz się chińskiego w Vistuli – zainwestuj w swoją przyszłość 

Naucz się chińskiego w Vistuli – zainwestuj w swoją przyszłość 

Klasa Konfucjańska w Akademii Finansów i Biznesu Vistula rozpoczyna kolejną edycję kursów języka chińskiego. Dla pracowników i studentów Vistuli jedna lekcja kosztuje zaledwie 3 zł. Opłata za cały semestr, czyli 40 lekcji wynosi 120 zł.  

Jeśli chcesz odnieść sukces, zainwestuj w siebie. Doskonałą lokatą jest nauka języka chińskiego, który staje się coraz ważniejszy w nauce i biznesie. Naucz się więc chińskiego w Vistuli. Kursy prowadzi Klasa Konfucjańska.  

Zapisy na kontynuację nauki trwają do 6 października.  

Zapisy dla początkujących – do 20 października.  

Dla studentów i pracowników Vistuli to wyjątkowa okazja. Cena jednej lekcji to zaledwie 3 zł. Opłata za cały semester, czyli 40 lekcji, wynosi 120 zł. Uczestnicy kursu są przygotowywani do oficjalnego egzaminu HSK.  

Klasa Konfucjańska jest instytucją publiczną założoną przez Instytut Konfucjusza w Hanban, Uczelnię Vistula oraz Politechnikę Tiencin w Chinach. Jej celem jest promocja chińskiego języka i kultury. Nauczycielami są doświadczeni native speakerzy.  

Klasa Konfucjańska oferuje również możliwość wzięcia udziału w wielu interesujących projektach organizowanych we współpracy z Ambasadą Chin w Warszawie. 

Dodatkowe informacje i zapisy: china@vistula.edu.pl 

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.