UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Natura biznesu – czy w biznesie jest miejsce na naturę?

Natura biznesu – czy w biznesie jest miejsce na naturę?

Początek: wt., 21 sty 2020, 10:00
Koniec: wt., 21 sty 2020, 14:00

Coraz więcej firm realizując strategie biznesowe wdraża też projekty z zakresu CSR. Społeczna odpowiedzialność biznesu była kiedyś przywilejem, dziś stała się wręcz obowiązkiem. Zakłada, że firmy dążą do osiągnięcia swoich celów, ale z dbałością o swoich pracowników, relacje z otoczeniem i różnymi grupami społecznymi oraz z poszanowaniem środowiska.

Zależność między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialność środowiska biznesowego za środowisko naturalne będą tematami konferencji „Natura biznesu”, której organizatorem jest klub 2B Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia 2020 r. w godz. 10:00-14:00, w auli 2A.

Konferencja będzie okazją do wręczenia naszym studentom certyfikatów Travelife, które kwalifikują do pełnienia funkcji koordynatora ds. zrównoważonego rozwoju. Tym samym już 700 studentów Vistuli będzie miało w ręku taki certyfikat.

Strategia CSR niesie wiele korzyści. Buduje pozytywny wizerunek firmy w oczach jej pracowników i klientów, przyczynia się do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych

21 stycznia 2020 r. w godz. 10:00-14:00, w auli 2A

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja: https://evenea.pl/event/konferencjatravelife/

Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.