DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasza kampania rekrutacyjna na Facebooku nagrodzona!

Nasza kampania rekrutacyjna na Facebooku nagrodzona!

nagroda, kobieta, dyplom, konferencja

Naszą kampanię „Wpół do kariery” wyświetlono na Facebooku prawie 150 tys. razy, a teraz jeszcze nagrodziły ją Perspektywy w konkursie Genius Universitatis 2018 dla najlepszych kampanii w mediach społecznościowych!

Nasza kampania trwała od 6 do 26 czerwca zeszłego roku. Była skierowana do maturzystów, którzy mogli wziąć udział w krótkim quizie sprawdzającym, jakim typem osobowości są i jakie studia byłyby dla nich najlepsze. Odpowiadali na proste pytania: czy szybko podejmują decyzje, lubią rywalizować albo pomagać innym. W quizie wzięło udział 2,5 tys. młodych ludzi!

– Wiemy jak zagubieni mogą być młodzi ludzie, którzy stoją przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu i chcieliśmy im ją ułatwić. Zdecydowaliśmy się na kampanię w ich ulubionym środowisku, czyli w mediach społecznościowych i w ich ulubionej, aktywizującej formie. Uznałam, że to najskuteczniejszy, a jednocześnie prawie bezkosztowy sposób komunikacji z przyszłymi studentami i cieszę się, że odniósł taki sukces – komentuje Dorota Nieroda, dyrektor marketingu Grupy Uczelni Vistula.

Autorką quizu jest Anna Rękawek, wykładowczyni i ekspert ds. rozwoju Biura Karier i Praktyk Grupy Uczelni Vistula, która ma wieloletnie doświadczenie w pomaganiu młodym ludziom w rozwoju kariery i stworzyła na uczelni nowatorski program ZIP (Zarządzania Indywidualnym Potencjałem).

W konkursie Perspektyw startowało 46 uczelni z całej Polski.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.