UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasi studenci górą! Taisiia Mezhirova finalistką konkursu Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej

Nasi studenci górą! Taisiia Mezhirova finalistką konkursu Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej

grafika, kobieta, finalistka, vistula, uniwersytet, grafika

Stawia pierwsze kroki w branży eventowej, ale już wyróżniła się, idzie jak burza. Taisiia Mezhirova, studentka drugiego roku studiów magisterskich Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawnej Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji) znalazła się finale konkursu Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej. Towarzyszy on MP Power Awards.

Laureatów poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 22 marca w Global Expo.

Przemysł spotkań – to bardzo ciekawa, choć trudna branża, która wymaga wyjątkowych kompetencji – odpowiedzialności, umiejętności komunikacji i elastycznego reagowania oraz nieszablonowego myślenia i pozytywnego nastawienia.

Odbiorcom trzeba dziś dostarczyć unikalnych doznań, przeznaczonych tylko dla nich. Chodzi o to, by zadziwić.

Branża eventowa w Polsce rośnie i coraz częściej jest doceniana za granicą. Wzrasta też jej wpływ na krajową gospodarkę.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.