UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasi ludzie w strukturach organizacji Meeting Professionals International.

Nasi ludzie w strukturach organizacji Meeting Professionals International.

portret, fotografia, mężczyzna, garnitur, kolaż

Wojciech Liszka – przewodniczący Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji oraz dr Krzysztof Celuch, Pełnomocnik Rektora w SGTiR jako jedyni przedstawiciele Polski zasiądą w European Advisory Council – komórce doradczej Meeting Professionals International na rynku europejskim. W jej ramach będą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, włączą się w działania wyznaczające kierunki rozwoju i umacniania pozycji organizacji w Europie.

MPI to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie liczy 18 tysięcy członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

Zarówno Krzysztof Celuch, jak i Wojciech Liszka, pracują od wielu lat na rzecz rozwoju MPI. Dr Celuch jest między innymi założycielem MPI Poland Club. Wojciech Liszka swoim zaangażowaniem na rzecz organizacji zapracował w ubiegłym roku na prestiżowy tytuł Rise Award Member of the Year – to nagroda dla osób, które szczególnie angażują się w rozwój tej organizacji i aktywnie działają na rzecz międzynarodowej branży spotkań.

„Cieszę się, że po wielu latach zaangażowania w prace MPI na terenie Polski zaproszono mnie do udziału w kształtowaniu struktur tej organizacji na poziomie europejskim. To dla mnie wielkie wyróżnienie, a jednocześnie wyzwanie. To także szansa na umocnienie relacji biznesowych i na dalszy rozwój prowadzonej przez mnie firmy Z-Factor na kolejnych rynkach w Europie” – mówi Wojciech Liszka, którego firma również dzięki kontaktom nawiązanym poprzez Meeting Professionals International istnieje już na 17 europejskich rynkach, w tym w Polsce.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.