UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Największe polskie firmy rekrutują studentów AFiBV na płatne staże

Największe polskie firmy rekrutują studentów AFiBV na płatne staże

Działy HR, zakupów, data management, marketingu, ubezpieczeń, obsługi klienta czy sprzedaży poszukują studentów na wakacyjne staże. Znajdą ich w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Przez cały tydzień, w dniach 18-22 maja 2015 r. firmy będą na uczelni przeprowadzać rekrutację. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Młodzi z doświadczeniem”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Rekrutację poprowadzą największe polskie firmy: Adecco Poland, CBRE, Emmerson, Intur, Metrohouse, NeoFusion, Piłka na Hali, PIT, PKO BP, PKP, POT, Polkomtel, Saint-Gobain, UPC, Warta.

„Młodzi z doświadczeniem” to projekt realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej. Jest skierowany do studentów ekonomii, finansów i rachunkowości oraz turystyki i rekreacji. Każdy uczestnik realizuje 250 godzin staży w firmach. Ich programy przygotowują wykładowcy Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz koordynatorzy praktyk z firm. Za 250 godzin pracy student otrzymuje honorarium w wysokości 2800 zł.

– Studenci zdobywają konkretne umiejętności. Półtora miesiąca to wystarczający czas, aby poznać specyfikę pracy na danym stanowisku. Co ciekawe, honoraria otrzymują także opiekunowie praktyk z firm, więc tym instytucjom, naprawdę opłaca się przeszkolić naszych studentów – podkreśla Anna Plewa, dyrektor Biura Karier Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

W ramach projektu każdy student bierze udział w bezpłatnych szkoleniach, np. w zakresie umiejętności miękkich tak cenionych przez pracodawców, jak komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, praca zespołowa i przedsiębiorczość. Każde szkolenie trwa 10 godzin. Studenci są kierowani zajęcia po konsultacjach z doradcami zawodowymi.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.