UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Najlepszego z najlepszych wybrano już po raz 14

Najlepszego z najlepszych wybrano już po raz 14

Najlepszego z najlepszych wybrano już po raz 14! W gali finałowej na Zamku Królewskim wzięła udział szefowa MEN.

Katarzyna Nowak-Zawadzka jest pedagogiem szkolnym w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 w Warszawie.

Pani Katarzyna bardzo skutecznie opiekuje się dziećmi, które tego najbardziej potrzebują. Czapki z głów! – powiedziała w trakcie uroczystości Joanna Kluzik-Rostkowska.

Efektów pracy Pani Katarzyny nie można mierzyć wynikami konkursów i olimpiad. Stara się walczyć o każde dziecko. Przykład? 11-letni Łukasz, którego sąd postanowił umieścić w ośrodku socjoterapeutycznym oddalonym o ponad 300 km od domu. Sąd tak postanowił z powodu problemu alkoholowego matki i trudnych warunków mieszkaniowych. Katarzyna Nowak-Zawadzka odnalazła jednak ojca chłopca i przekonała go o szkodliwości tej decyzji. W opozycji do kuratora udało się jej przekonać sąd do zmiany decyzji, zobowiązania ojca do opieki nad synem, a matkę do podjęcia leczenia. Chłopiec ukończył szkołę i teraz uczy się w szkole zawodowej.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula ufundowała studia podyplomowe na wybranym kierunku.

Foto:http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19022628,nauczycielka-roku-juz-czwartoklasisci-bywaja-uzaleznieni-od.html

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.