UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Najlepsza Varsoviada

Najlepsza Varsoviada

Reprezentanci naszej uczelni rewelacyjnie poradzili sobie na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku, czyli Varsoviadzie. Siatkarki rozbiły konkurencję w puch, a cenny brąz wywalczyli piłkarze.

O medalu futsalistów wiadomo było już przed wyznaczonym na datę imprezy 11 listopada: rywale Vistuli zgłosili bowiem wycofanie z turnieju i oddali medal walkowerem. Tym samym nasi zawodnicy zawdzięczają zdobycie krążków wspaniałej walce w fazie grupowej.

O swoje złoto musiały za to powalczyć siatkarki, które poradziły sobie rewelacyjnie. Podopieczne trener Jolanty Studziennej bez najmniejszych problemów ograły rywalki z Politechniki Warszawskiej 2:0 (15:8, 15:7). Na najniższym stopniu podium stanął, jak przed rokiem, AWF. Tym samym siatkarki Akademii Finansów i Biznesu Vistula dokonały historycznego wyczynu:

– Już trzeci raz z rzędu nasze dziewczyny wywalczyły złoto Varsoviady – mówi prezes klubu AZS Vistula Maciej SzewczykTo wspaniałe przetarcie przed Akademickimi Mistrzostwami Warszawy i Mazowsza, ale równocześnie bardzo prestiżowe zawody. Tym przyjemniejszy jest fakt, że Vistulanki stają się ich regularnymi zwyciężczyniami.

Gratulujemy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.