UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nagroda Ministra za osiągnięcia organizacyjne

Nagroda Ministra za osiągnięcia organizacyjne

Miło nam Państwa poinformować, że Rektor dr Marek Kulczycki Akademii Finansów i Biznesu Vistula dr Marek Kulczycki otrzymał nagrodę ministra II stopnia za osiągnięcia organizacyjne podejmowane na rzecz AFIB Vistula w roku akademickim 2014/2015.

Nagroda za osiągnięcia organizacyjne przyznawana jest nauczycielom akademickim, w szczególności pełniącym funkcje organów jednoosobowych uczelni, za działania, które znacząco wpłynęły na poprawę:

• jakości badań naukowych i prac rozwojowych w uczelni, skutkującą podwyższeniem kategorii naukowej jednostki naukowej;
  • jakości dydaktyki i kształcenia, poprzez nowatorskie systemy wdrażania systemów jakości kształcenia oraz Krajowych Ram Kwalifikacji;
  • współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, w szczególności w zakresie prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz podmiotów gospodarczych oraz w zakresie opracowywania programów kształcenia i doskonalenia zawodowego obejmującego umiejętności niezbędne na rynku pracy
  • Gratulujemy !
Uczelnia realizuje projekty