UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Meetings Week Poland 2018

Meetings Week Poland 2018

Początek: pon., 19 mar 2018, 00:00
Koniec: pt., 23 mar 2018, 00:00

Zdobądź cenne kontakty biznesowe, poznaj najnowsze trendy w przemyśle spotkań i rozpocznij swoją karierę w środowisku branżowym! Zachęcamy do uczestnictwa w „Meetings Week Poland 2018. Siła Networkingu” – tygodniu wydarzeń edukacyjnych i promocyjnych branży polskiego przemysłu spotkań.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, naukowców i biznesu: agencji eventowych, przedstawicieli hoteli i centrów konferencyjnych, a także dziennikarzy, polityków i wszystkich zainteresowanych rynkiem przemysłu spotkań.

Celem MWP jest zademonstrowanie skali branży spotkań w Polsce, jej znaczenia dla gospodarki, skupienie w jednym czasie osób z całego środowiska, wytyczanie kierunków rozwoju i promocji turystyki biznesowej, doskonalenie kadr i wspieranie edukacji pozaformalnej w branży przemysłu spotkań. Ma się też przyczynić do  wymiany opinii i prezentacji dobrych praktyk, istotnych dla przyszłości profesjonalistów odpowiadających za realizację różnego rodzaju wydarzeń, konferencji i kongresów.

Organizatorami Meetings Week Poland 2018 są Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji wraz ze stowarzyszeniami i agencjami branżowymi: SKKP, MPI, SBE, SOIT, SITE, Meeting Planner, The Warsaw Voice Conferences.

Zapraszamy w dniach 19-23 marca do kampusu Grupy Uczelni Vistula, przy ul. Stokłosy 3. Część wydarzeń jest płatnych, na wszystkie wymagana jest REJESTRACJA. Szczególnie polecam kierowane do studentów z całej Polski XIII Future Leaders Forum. Więcej na jego temat TUTAJ.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.