UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Meetings Week Poland 2017 za nami

Meetings Week Poland 2017 za nami

5 dni warsztatów, wykładów, roboczych i nieformalnych spotkań – największe wydarzenie branży spotkań w Polsce za nami. Wśród setek gości – przedstawicieli biznesu, polityki, dziennikarzy i studentów – byli min. wiceminister sportu Dawid Lasek, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Marek Olszewski czy Mistrz Olimpijski Tomasz Majewski. Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula była gospodarzem i współorganizatorem tego wydarzenia.

Częścią Meetings Week Poland 2017 była odbywająca się już po raz 12 konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw. Jej celem jest zachęcenie najlepszych i najzdolniejszych studentów do rozwijania swojej kariery w przemyśle spotkań. W ramach programu FLF organizowany jest konkurs IMEX Univeristy Challenge sponsorowany przez sieć hoteli Marriott. Konkurs ten umożliwia studentom wykazanie się swoją kreatywnością w planowaniu wydarzeń. Zwycięzczynią półfinału IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2017 została studentka SGTiR Katarzyna Kalinowska, która już przygotowuje się do finału University Challange we Frankfurcie.

Tegoroczny Meetings Week Poland został zrealizowany wspólnie przez organizacje działające w tej branży, tj. MPI Poland, SBE, SKKP, SOIT, SITE, Poland Convention Bureau, POT, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, The Warsaw Voice magazyn oraz Meetingplanner.pl, a Minister Sportu i Turystki objął swoim patronatem wydarzenie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.