DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Meetings Week Poland 2017

Początek: pon., 20 mar 2017, 10:00
Koniec: pt., 24 mar 2017, 17:00

Meetings Week Poland to najważniejsze wydarzenie branży spotkań! Jest organizowane już po raz 5.

Meetings Week Poland to pięciodniowy cykl wydarzeń składający się konferencji oraz spotkań  networkingowych, w których biorą udział reprezentanci korporacji
i stowarzyszeń zawodowych, odpowiadający za planowanie eventów, zakupy usług dla podróży i spotkań służbowych, oferenci z firm obsługowych, hoteli
i centrów konferencyjnych a także dziennikarze, samorządowcy i politycy. Część paneli jest także przygotowana dla studentów. W zeszłorocznej edycji Meetings Week Poland wzięło udział ponad 1200 osób.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w Grupie Uczelni Vistula w Warszawie w dniach 20-24 marca.

Więcej informacji TUTAJ

Uczelnia realizuje projekty