DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Maturzyści 2021. Jesteśmy z wami

Maturzyści 2021. Jesteśmy z wami

matura, vistula, plakat, mężczyzna

Czasy są niepewne, ale matura bezspornie pozostaje jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Jak się do niej przygotować, by zdać jak najlepiej? Eksperci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula mają gotowe przepisy, którymi podzielą się podczas cyklu spotkań online.

Cykl webinarów dla maturzystów i wszystkich tych, którzy chcą podjąć studia rozpoczyna się już 27 stycznia i potrwa do maja. Uczestnicy dowiedzą się, jak się uczyć, aby było to efektywne. Zyskają bardzo praktyczną, rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale przydadzą się także w dalszej edukacji.

To jest wiedza, jakiej nie można zyskać w szkole średniej. Z Vistulą młodzi ludzie poznają skuteczne techniki i strategie uczenia się, notowania i powtarzania. Dowiedzą się, jak zmotywować się, racjonalnie zaplanować naukę i opanować nerwy, i jak przy tym zadbać o duszę i ciało. W programie jest również powtórka z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego.

Webinary będą też okazją, by poznać fantastycznych wykładowców Vistuli oraz dowiedzieć się o kierunkach studiów, które oferują uczelnie, posiadanych przez nie międzynarodowych certyfikatach, a także o warunkach nauki.

Wszyscy ci, którzy myślą o studiach w Vistuli, będą mogli umówić się na indywidualne konsultacje z uczelnianymi ekspertami, którzy doradzą, jak najlepiej zaplanować przyszłość.

Udział w webinarach wymaga rejestracji tutaj.

Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem i pomocniczą dokumentacją.

Dołącz do nas!

Start 27 stycznia 2020 r.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.