UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Czy matematyka jest Twoją pasją?

Czy matematyka jest Twoją pasją?

Trwa rejestracja do kolejnej, czwartej już edycji konkursu matematycznego PANGEA, organizowanego przez Międzynarodowe Gimnazjum i Liceum Meridian oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Konkurs matematyczny, organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum i Liceum Meridian oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula, to wydarzenie cykliczne, którego celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie matematycznych zdolności wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

Udział w Konkursie organizowanym co roku w całej Polsce jest darmowy dla uczestników. Uczestnikami mogą być uczniowie od 4 klasy szkoły podstawowej do 3 klasy liceum. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach: pierwszy odbywa się na terenie szkoły, do której uczęszcza uczestnik, drugi (finałowy) jest organizowany równolegle w Warszawie i Wrocławiu. Do finału zapraszamy 150 najlepszych uczniów w każdej z 9 kategorii. Nagradzamy 20 najlepszych finalistów w każdej kategorii.

Szczegóły na stronie: http://pangea.edu.pl/

Terminy 2016

  • Rejestracja: 1 grudnia 2015 – 1 marca 2016
  • Pierwszy etap: 3 marca 2016
  • Finał: 29 kwietnia 2016
  • Ceremonia Wręczenia Nagród: 20 maja 2016
Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.