UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Masz w sobie MOC – 24.01.2016

Masz w sobie MOC – 24.01.2016

Początek: niedz., 24 sty 2016, 09:30
Koniec: niedz., 24 sty 2016, 15:00

Serdecznie zapraszamy na największe od 7 lat wydarzenie w Akademii Kobiet Sukcesu i zarazem V edycję niesamowicie energetycznej konferencji, która odbędzie się w niedzielę 24 stycznia na Akademii Finansów i Biznesu Vistula: „Masz w sobie MOC!” – 24.01.2016 rok.

Czego się dowiesz?

jak dzięki swej wyjątkowości uzyskiwać wyjątkowe rezultaty
skąd czerpać inspirację oraz pomysły w kontekście pisania i tworzenia książek 
jak być innowacyjnym oraz myśleć niesztampowo
jak się nie poddawać podczas trudnych momentów i skąd czerpać siłę w takich chwilach
jak wdrażać nowe pomysły w życie
zdobędziesz umiejętności dostosowania wizerunku do sytuacji
dowiesz się, jak poczuć pewność siebie, swobodę i autorytet

Masz w sobie MOC to konferencja inna niż wszystkie – energetyczna i inspirująca, ale również dla szukających pogłębionej i wartościowej wiedzy. 

Będziesz miała okazję nabrać mocy i inspiracji aż od 8 wybitnych ekspertów ze świata nauki, rozwoju osobistego, sportu, psychologii i biznesu. Wśród nich m.in.

Maciej Bennewicz – Menedżer, coach, pisarz, socjolog po UW. wykłada coaching na Norman Benett Academy, SGH i WSM. Autor podręcznika „Coaching i mentoring w praktyce”, 14 poradników rozwoju osobistego oraz 4 powieści. 

Anna Urbańska – Jedna z nielicznych na świecie neurocaochów, wykładowca na wyższych uczelniach oraz autorka książki “Otrzep kolana i biegnij”.

Karolina Hamer – Szesnastokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w pływaniu, paraolimpijka oraz laureatka wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Najlepszego Sportowca z niepełnosprawnością ruchową w Polsce oraz Wyróżnienia Komitetu Paraolimpijskiego za łączenie działalności społecznej z uprawianiem sportu.

Prof. Jerzy Bralczyk – wybitny językoznawca, najbardziej błyskotliwy specjalista od polszczyzny, ekspert w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Obejrzyj VIDEO-RELACJĘ z poprzedniej edycji, która odbyła się we wrześniu 2015 i zgromadziło blisko 400 osób.

UWAGA! Tylko do 14 stycznia trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie.

W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich czy podzielić się inspiracją z przyjaciółmi – zabierz ich na konferencję Masz w sobie MOC!

Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl

Dołącz o wydarzenia na Facebook-u <<

Partnerzy główni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Doradca Książki Dorota Citkowska oraz Portal Liderka.pl

Magazyn Coaching jest Patronem Medialnym wydarzenia.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.