DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Marketing bez tajemnic. Nowy kierunek studiów podyplomowych w AFIB Vistula

Marketing bez tajemnic. Nowy kierunek studiów podyplomowych w AFIB Vistula

Jak precyzyjnie wyznaczyć cele marketingowe, właściwie zaplanować działania, zarządzać zespołem i zapewnić firmie sukces? Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła rekrutację na nowy kierunek studiów podyplomowych „Marketing i zarządzanie”. Rekrutacja na ten oraz pozostałe kierunki studiów podyplomowych – ruszające od semestru letniego – zakończy się 20 lutego 2016 r.

W ramach promocji kierunku Marketing i zarządzanie AFiB Vistula zaprasza na bezpłatne warsztaty:

Zarządzanie cenami – Tomasz Stec 24.02 godz. 18:30;

Tajniki skutecznego marketingu – Maciej Szurek 01.03 godz. 18:30.

Zapisać na warsztat można poprzez formularz zgłoszenia

Program studiów podyplomowych ‘Marketing i zarządzanie’ został opracowany w taki sposób, aby przygotować absolwentów do pracy zarówno w środowisku międzynarodowych korporacji, aspirujących do globalnych standardów lokalnych przedsiębiorstw, jak i startupów. Konstrukcja kierunku, oparta na warsztatowym charakterze zajęć, jest silnie skoncentrowana na praktyce i współczesnych realiach funkcjonowania biznesu.

Zajęcia prowadzone są przez praktyków, pracujących w globalnych korporacjach oraz polskich liderach biznesu i agencjach reklamowych. Swoją wiedzą dzielą się m.in. Piotr Chmielewski – założyciel wiodącej na polskim rynku agencji social media ‘SocialMediaNow’, Maciej Kossowski – Commercial Leadership Manager w The Coca-Cola Company czy Marek Staniszewski – expert w zakresie strategii komunikacji, z ponad 17-letnim stażem, a także dr Roman Fulneczek, prof. nadzw. AFiB Vistula – specjalista rynku ubezpieczeń gospodarczych. Kierownikiem studiów jest Maciej Szurek – marketingowiec z 10-cio letnim doświadczeniem w globalnych korporacjach, przedsiębiorca i udziałowiec w spółkach Hashi-Tashi.com, Clotify.com, NLBC.pl.

Studia podyplomowe w AFiB Vistula – oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy oraz współpracy z biznesem – są odpowiedzą na bieżące potrzeby globalnego rynku pracy. Uczelnia prowadzi zimową rekrutację na kierunki: ‘HR Manager’, ‘Dyplomowany Broker Ubezpieczeniowy i Broker Reasekuracyjny’, ‘Wycena nieruchomości’, ‘Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce’ oraz ‘Dyplomowany specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem (Solvency II, Bazylea III)’, a także ‘Specjalista ds. neurobiznesu’, ‘Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych’ i ‘Agent ds. cybeprzestępczości’. Zapisy na wszystkie studia podyplomowe są prowadzone do 20 lutego 2016 roku. Zajęcia rozpoczną się z początkiem marca 2016 roku.

Więcej informacji o studiach podyplomowych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

TUTAJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.