Strona główna / News / Manager coach poszukiwany. Warsztat

Manager coach poszukiwany. Warsztat

Jak manager może przyczynić się do zwiększenia przychodu firmy? Stara szkoła mówi – przez kontrolę podwładnych i występowanie z pozycji władzy i siły. Praktyka dowodzi jednak, że przez coachingowy styl zarządzania. Managerowie dowiedzą się, co to oznacza podczas spotkania z trenerami biznesu w Akademii Finansów i Biznesu Vistula 4 lutego 2015 r. o godz. 18.00. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Coachingowy styl zarządzania już na stałe zadomowił się w zagranicznych firmach. Zdarza się, że managerowie w kontrakcie mają zapisaną możliwość korzystania z usług coacha. Wkracza on również coraz częściej do polskich firm. Autokratyczny styl zarządzania powoli odchodzi do lamusa.

– Dobry manager stawia przede wszystkim na współpracę i relację partnerską z pracownikami. Pozostaje liderem, ale dąży też do lepszego poznania swoich współpracowników, przez co jest w stanie lepiej ich motywować do pracy. Oczywiście, wymaga, ale też wspiera ich. Nie krytykuje, ale słucha. Nie jest arogancki, ale bierze pod uwagę ich zdanie. Szanuje i docenia pracowników. Co ważne, wcale nie traci na tym jego autorytet. Wręcz przeciwnie – umacnia się – zauważa Urszula Sadomska, inicjatorka warsztatu dla managerów oraz koordynator studiów podyplomowych Coaching managerski w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Jednak jak zostać managerem coachem? Jak zdobyć odpowiednie umiejętności? Jak je wdrożyć? No i w jaki sposób coachingowy styl zarządzania przyczynia się do zwiększenia przychodów ze sprzedaży oraz wpływa na wskaźnik EBIT? Managerowie poznają odpowiedzi na te pytania podczas warsztatu z dr Urszulą Sadomską – trenerem biznesu z najwyższym stopniem w coachingu Master Certified Coach ICF, najbardziej doświadczonym coachem w Polsce, na co dzień pracującą z najwyższą kadrą zarządzającą. Będzie jej towarzyszył prof. Włodzimierz Włodarski, coach ICF i trener, który – jak o osobie mówi – chce, aby managerowie byli szczęśliwymi ludźmi. I pomaga im w tym.

Warsztat odbędzie się 4 lutego 2015 r. w godz. 18.00-21.00

w Akademii Finansów i Biznesu Vistula (ul. Stokłosy 3, Ursynów). Wstęp wolny.

Obowiązuje rezerwacja miejsc
FORMULARZ ZAPISU

Wiedzę zdobytą podczas warsztatu będzie można rozwinąć na studiach podyplomowych w zakresie coachingu managerskiego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Rekrutacja trwa. Studia są akredytowane przez International Coach Federation, organizację reprezentującą środowisko profesjonalnych coachów. Słuchacze zdobędą międzynarodowy dyplom i certyfikaty Approved Coach Specific Trainig Hours (ACTSH) oraz Continuing Coaching Education (CCE) w ICF. Będą mogli także zdobyć akredytację w ICF na pierwszym poziomie ACC (Associated Certifies Coach) uznawaną przez zagraniczne korporacje. Zajęcia poprowadzą praktycy biznesu, także akredytowani przez ICF.