UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Manager coach poszukiwany. Warsztat

Manager coach poszukiwany. Warsztat

Jak manager może przyczynić się do zwiększenia przychodu firmy? Stara szkoła mówi – przez kontrolę podwładnych i występowanie z pozycji władzy i siły. Praktyka dowodzi jednak, że przez coachingowy styl zarządzania. Managerowie dowiedzą się, co to oznacza podczas spotkania z trenerami biznesu w Akademii Finansów i Biznesu Vistula 4 lutego 2015 r. o godz. 18.00. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Coachingowy styl zarządzania już na stałe zadomowił się w zagranicznych firmach. Zdarza się, że managerowie w kontrakcie mają zapisaną możliwość korzystania z usług coacha. Wkracza on również coraz częściej do polskich firm. Autokratyczny styl zarządzania powoli odchodzi do lamusa.

– Dobry manager stawia przede wszystkim na współpracę i relację partnerską z pracownikami. Pozostaje liderem, ale dąży też do lepszego poznania swoich współpracowników, przez co jest w stanie lepiej ich motywować do pracy. Oczywiście, wymaga, ale też wspiera ich. Nie krytykuje, ale słucha. Nie jest arogancki, ale bierze pod uwagę ich zdanie. Szanuje i docenia pracowników. Co ważne, wcale nie traci na tym jego autorytet. Wręcz przeciwnie – umacnia się – zauważa Urszula Sadomska, inicjatorka warsztatu dla managerów oraz koordynator studiów podyplomowych Coaching managerski w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Jednak jak zostać managerem coachem? Jak zdobyć odpowiednie umiejętności? Jak je wdrożyć? No i w jaki sposób coachingowy styl zarządzania przyczynia się do zwiększenia przychodów ze sprzedaży oraz wpływa na wskaźnik EBIT? Managerowie poznają odpowiedzi na te pytania podczas warsztatu z dr Urszulą Sadomską – trenerem biznesu z najwyższym stopniem w coachingu Master Certified Coach ICF, najbardziej doświadczonym coachem w Polsce, na co dzień pracującą z najwyższą kadrą zarządzającą. Będzie jej towarzyszył prof. Włodzimierz Włodarski, coach ICF i trener, który – jak o osobie mówi – chce, aby managerowie byli szczęśliwymi ludźmi. I pomaga im w tym.

Warsztat odbędzie się 4 lutego 2015 r. w godz. 18.00-21.00

w Akademii Finansów i Biznesu Vistula (ul. Stokłosy 3, Ursynów). Wstęp wolny.

Obowiązuje rezerwacja miejsc
FORMULARZ ZAPISU

Wiedzę zdobytą podczas warsztatu będzie można rozwinąć na studiach podyplomowych w zakresie coachingu managerskiego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Rekrutacja trwa. Studia są akredytowane przez International Coach Federation, organizację reprezentującą środowisko profesjonalnych coachów. Słuchacze zdobędą międzynarodowy dyplom i certyfikaty Approved Coach Specific Trainig Hours (ACTSH) oraz Continuing Coaching Education (CCE) w ICF. Będą mogli także zdobyć akredytację w ICF na pierwszym poziomie ACC (Associated Certifies Coach) uznawaną przez zagraniczne korporacje. Zajęcia poprowadzą praktycy biznesu, także akredytowani przez ICF.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.