UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Letni obóz w Chinach 2023

Letni obóz w Chinach 2023

Drodzy Studenci,

Jeśli chcecie rozwijać znajomość języka mandaryńskiego i interesuje was kultura Chin, zapraszamy na obóz letni w Tiencin w terminie 17-30 lipca 2023 r. To fascynujące 15-milionowe chińskie miasto, położone między Pekinem a zatoką Bohai, jeden z największych portów świata.

W trakcje obozu przewidziany jest udział w kursie języka chińskiego, który będzie zakończony testem HSK. Zwiedzicie Tiencin i Pekin. Poznacie ich dziedzictwo historyczne i kulturowe a także tajniki sztuki kaligrafii i Taiji – koncepcji filozoficznej związanej z konfucjanizmem. Zobaczycie Wielki Mur i Pałac Cesarski. Doznacie też wyjątkowych doświadczeń kulinarnych. Wygodne zakwaterowanie jest przewidziane w domu akademickim Politechniki w Tiencin.

Propozycja udziału w obozie jest adresowana do osób, które uczą się w Klasie Konfucjańskiej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula i zaliczyły co najmniej 40 godzin nauki języka chińskiego.

Chętnych prosimy o rejestrację w terminie do 31 maja.

Prosimy o wysłanie formularza rejestracyjnego i danych osobowych na adres china@vistula.edu.pl. Potem należy zgłosić się do sekretariatu Klasy Konfucjańskiej, pokój 410A, z podpisanym formularzem rejestracyjnym (z rezerwacją w mailu).

Ważne informacje:

 • udział mogą wziąć osoby, które mają co najmniej 18 lat,
 • należy mieć ważny paszport i chińską wizę,
 • przylot do Pekinu – 17 lipca czasu pekińskiego,
 • oferujemy transport z- i na lotnisko w Tiencin tylko w czasie przylotu i wyjazdu większości uczestników.
 • Uwaga! 

  Przelot w obie strony oraz ubezpieczenie uczestnicy opłacają sami.

  Pliki do pobrania:

  Wniosek rejestracyjny

  Formularz rejestracyjny – dane osobowe

  Plan wydarzenia

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.