UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasz kurs w pierwszej lidze darmowej edukacji

Nasz kurs w pierwszej lidze darmowej edukacji

Po dwóch latach starań, pierwszy polski kurs typu MBA został przyjęty na amerykańską platformę Canvas – masowej, bezpłatnej edukacji online. Z kursu Strategic Management opracowanego przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula, może skorzystać każdy, kto myśli o swoim biznesie.

Zajęcia dla obecnych i przyszłych menagerów ruszą 17 kwietnia, i potrwają osiem tygodni. Uczyć można się będzie o dowolnej porze, z każdego miejsca na świecie i w swoim tempie. Kurs jest opracowany po angielsku i kończy się uzyskaniem certyfikatu Canvas – uznawanego przez wiele zagranicznych uczelni wyższych i pracodawców.

W ciągu ośmiu tygodni damy naszym kursantom wszystkie narzędzia, niezbędne do stworzenia strategii biznesowej, oceny efektywności firmy i pokonania konkurencji – mówi dr Krzysztof Wojewodzic, EdiTech Director Akademii Finansów i Biznesu Vistula. – Wszystko jest za darmo. Wystarczy komputer, dostęp do internetu oraz chęć rozwoju zawodowego i osobistego. Kurs pomaga nie tylko w zarządzania firmą, ale także w podejmowaniu wyborów, jakich dokonujemy w życiu osobistym.

Co dwa tygodnie kursanci dostaną nową porcję wykładów, filmów oraz ćwiczeń, i muszą rozwiązać strategiczny problem biznesowy (case study). Rozwiązanie wszystkich 4 problemów to warunek zaliczenia i zdobycia certyfikatu wydanego przez Canvas i Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Canvas jest jedną z najbardziej prestiżowych platform typu MOOC (masowy otwarty kurs online). Pierwsze platformy MOOC powstały z inicjatywy Uniwersytetu Harvarda i MIT, które uznały, że wiedza najlepszych naukowców powinna być dostępna dla wszystkich i bezpłatna.

Bezpłatna i wysokiej jakości wiedza, dla wielu osób jest szansą na rozwój zainteresowań, lepiej płatną pracę, a nawet rozpoczęcia własnego biznesu – dodaje dr Krzysztof Wojewodzic.

Największe kursy na platformach MOOC potrafiły przyciągać nawet setki tysięcy osób.
W ciągu zaledwie kilku dni od uruchomienia rejestracji, na Strategic Management zarejestrowało się kilkaset osób. Zgłaszać się można do 16 kwietnia na stronie Canvas TUTAJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.