UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Książka oddana – radość już przekazana

Książka oddana – radość już przekazana

9 czerwca 2014 r. Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu otrzymały książki zebrane w ramach projektu „Książka oddana – radość przekazana”. Część upominków powędruje także do pozostałych ośrodków będących pod opieką Towarzystwa Nasz Dom – w Warszawie i Krakowie. Przedsięwzięcie zrealizowali studenci z Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B.

Zbiórka książek odbyła się podczas ogólnopolskiej konferencji branży turystyki biznesowej Meetings Week Poland w dniach 17-21 marca 2014 r. na Stadionie Narodowym. Uczestnicy chętnie wsparli studenckie przedsięwzięcie. Wśród przekazanych książek nie zabrakło klasyki literatury dziecięcej, jak „Pomysłowy Dobromir”, „Awantura o Basię” czy „Przygody Tomka Sawyera”.

Uczestnicy polskiego rynku spotkań coraz większą uwagę poświęcają społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi. Działania w tym zakresie pokazują ich realny wkład w ochronę środowiska naturalnego i otoczenie. W odpowiedzi na rosnące potrzeby interesariuszy, podejmowane są różne inicjatywy z zakresu działań społecznych, które obrazują ich zaangażowanie i prawdziwą troskę o innych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.