UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kontynuuj studia w AFiBV i zaoszczędź nawet ponad 2000 zł

Kontynuuj studia w AFiBV i zaoszczędź nawet ponad 2000 zł

Nie odkładaj decyzji o wyborze szkoły wyższej na później!
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako najbardziej międzynarodowa uczelnia Polsce ma do zaoferowania naprawdę dużo. Dla osób, które nie będą zwlekać i zapiszą się na studia w najbliższym czasie przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki w opłatach.

Absolwenci wszystkich kierunków studiów w Grupie Uczelni Vistula, otrzymują 40% zniżki opłaty czesnego na studia II stopnia. Oszczędność nawet 2000 zł. Promocja trwa do 30.09.2014 r.

Regulamin promocji „40 % zniżki w opłatach na studia II stopnia” dla Absolwentów studiów I stopnia GUV

Rozpocznij studia II stopnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula i skorzystaj z promocji 22 % zniżki w opłatach za studia. Promocja trwa do 30.09.2014 r.

Regulamin promocji „22 % zniżki w opłatach za studia II stopnia

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.