DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konkurs na “Postać Mistrza Yody”

Konkurs na “Postać Mistrza Yody”

biurko, zeszyty, przybory, klawiatura

Masz duszę artysty, a przy okazji głowę pełną pomysłów? Weź udział w konkursie na „Postać Mistrza Yody” i wygraj aparat Fuji Instax Mini8!
Zadaniem konkursowym jest stworzenie 3 różnych projektów graficznych prezentujących postać Mistrza Yody, bohatera Gwiezdnych Wojen w następujących odsłonach:
a) Mistrz Yoda w roli Mędrca i Mentora (grafika powinna zawierać elementy charakterystyczne dla mędrców i nauczycieli, ukazujące takie cechy jak: mądrość, doświadczenie, wiedza).
b) Mistrz Yoda w roli Przewodnika (grafika powinna zawierać elementy charakterystyczne dla przewodników i doradców, którzy wskazują: odpowiedni kierunek, właściwą ścieżką, trafne wybory.
c) Mistrz Yoda i jego supermoce (grafika powinna prezentować wybraną super moc charakterystyczną dla mistrza Yody (np. przenoszenie przedmiotów, niezwykła zręczność, biegłe władanie mieczem świetlnym).
Wszystkie 3 grafiki powinny posiadać chmurkę komiksową (dymek, do którego można wpisać dowolny cytat). Oceniana jest kreatywność, oryginalność i nowoczesność.
Konkurs skierowany jest zarówno do studentów Grupy Uczelni Vistula, jak i do jej pracowników. Projekty należy przesyłać do 20 lutego w formie elektronicznej wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: k.chudek@vistula.edu.pl
BRIEF
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY’
REGULAMIN

Powodzenia!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.