UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konkurs CFA Institute Research Challenge

Konkurs CFA Institute Research Challenge

Już po raz 6 CFA Society Poland organizuje konkurs dla studentów CFA Institute Research Challenge. Kibicujemy w tym roku Vistula University Team. Konkurs jest inicjatywą mającą na celu rozwinięcie u studentów umiejętności analizy i wyceny spółek, a także umiejętności prezentacji swoich wyników.

W ramach tego konkursu, drużyny z uczelni ekonomicznych przeprowadzają analizę finansową, wybranej przez CFA Society Poland, spółki akcyjnej. W tym zadaniu członków zespołu wspiera mentor, który wspomaga proces badawczy. Następnie raport oceniany jest przez powołany do tego zespół ekspertów. W ostatnim etapie finału lokalnego, drużyny przedstawią wyniki swojej pracy przed panelem ekspertów z branży finansowej. Na całym świecie w konkursie udział bierze prawie 4000 studentów z ponad 800 uczelni.

Partnerami konkursu są: Deloitte oraz Dom Maklerski BZ WBK.

Patronat medialny nad konkursem objął portal www.karierawfinansach.pl oraz GPW Media.

Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Harmonogram:

 • do 27 listopada 2015 zgłaszanie drużyn (od 3 do 5 osób)
 • 30 listopada 2015 spotkanie inauguracyjne
 • 14 lutego 2016 deadline na złożenie raportów
 • marzec 2016 finał lokalny
 • 11 kwietnia 2016 finał regionalny i światowy w Chicago, USA.

Nagrody:

 • 3 pierwsze drużyny z finału lokalnego otrzymają stypendium CFA
 • staże dla wybranych osób w firmach partnerskich

Ponadto:

Udział w konkursie jest doskonałą okazją do rozwinięcia swoich umiejętności i współpracy z najlepszymi praktykami biznesu.

Studenci, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, mogą zgłaszać swoje zespołu do 27 listopada 2015 r. wysyłając maila na adres monika.grabek@poland.cfasociety.org

Więcej informacji o konkursie: https://www.cfainstitute.org/community/challenge/Pages/index.aspx

Vistula University Team

 1. Elena Suzico
 2. Natalia Gladii
 3. Alina Grygorian
 4. Danylo Smolianchenko
 5. Andrii Yarmolinskyi

Opiekun naukowy: Jasurbek Babaev

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.