DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konferencja: Wytyczne dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych

Konferencja: Wytyczne dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych

Zarządzanie obszarem likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych jest jednym z podstawowych czynników oceny dokonywanej przez klientów. Jak jednak powinien przebiegać ten proces, aby przełożył się na większe zaufanie do całego rynku ubezpieczeniowego? Temu zagadnieniu przyglądaliśmy się podczas konferencji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula 12 grudnia 2014 r.

Konferencja „Wytyczne dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych – rewolucja czy ewolucja ?” dotyczyła zmian w procesie likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych w kontekście najnowszych wytycznych KNF.

Uczestnicy wysłuchali wystąpień przedstawicieli instytucji nadzorczych i samorządowych zaangażowanych w tworzenie nowych przepisów oraz ekspertów z rynku. Zapewniło to doskonałą platformę do dyskusji, wymiany zdań i poszukiwania efektywnych rozwiązań.

Podczas konferencji omówione zostały następujące zagadnienia:

  • organizacja procesu likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • sposób ustalania wysokości świadczeń,
  • orzecznictwo Sądu Najwyższego jako podstawa do stworzenia Wytycznych,
  • skutki ekonomiczne wdrożenia Wytycznych w obszarze operacyjnym i w obszarze ponoszonych kosztów technicznych,
  • rozwiązania IT – pomocne w procesach likwidacji szkód komunikacyjnych.
Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.