UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Konferencja „Turystyka edukacyjna dzieci w kształtowaniu charakteru i odpowiedzialnych zachowań turystycznych”

Konferencja „Turystyka edukacyjna dzieci w kształtowaniu charakteru i odpowiedzialnych zachowań turystycznych”

Początek: sob., 20 sty 2018, 09:00
Koniec: sob., 20 sty 2018, 13:30

Konferencja „Turystyka edukacyjna dzieci w kształtowaniu charakteru i odpowiedzialnych zachowań turystycznych”, jest wspólnym przedsięwzięciem studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa – Mokotów. Dedykowana jest dzieciom w wieku 8 – 12 lat oraz ich rodzicom.
Uczestnicy konferencji przedstawią współczesną turystykę w świetle procesu edukacyjnego dzieci. Wykażą potęgę zabaw i alternatywnych form spędzania czasu wolnego w przekazywaniu treści edukacyjnych. W myśl słów Witolda Tyrakowskiego ,,To nie sztuka być turystą, lecz Turystą być – to sztuka!” pomogą zrozumieć znaczenie odpowiedzialnych zachowań turystycznych. Będą mówić o bezpieczeństwie, tolerancji i szacunku do otaczającego świata.
Pod koniec wydarzenia odbędzie się konkurs z nagrodami dla najbardziej aktywnych i kreatywnych dzieci. Konferencja umożliwi wymianę doświadczeń oraz uświadomi uczestnikom znaczenie turystyki edukacyjnej, jako atrakcyjnej i inspirującej formy spędzania czasu wolnego bez konieczności korzystania z komputera, telefonu i telewizji.

Zapraszamy w sobotę 20 stycznia w godz. 9:00-13:30 do OSiR Warszawa-Mokotów.

Program:
9:00 – 9:05 dr Krzysztof Celuch – otwarcie konferencji;
Prelekcje
9:05 – 9:25 Wiesław Paszta (Polski Związek Krótkofalowców)
,,Ucieczka od komputera, telefonu i telewizji – alternatywne sposoby
spędzania czasu wolnego”;
9:25 – 9:45 Agnieszka Macheta (OSiR Mokotów)
,,Od sportu do turystyki”;
9:45 – 9:55 przerwa
9:55 – 10:15 Paulina Czerwińska (BP Word Travel)
,,Turystyka dedykowana dzieciom”;
10:15 – 10:35 Andrzej Rybus-Tłłoczko (ZHP)
,,Harcerze XXI wieku i ich rola w kształtowaniu
umiejętności i nienagannych postaw turystycznych”;
10:35 – 10:45 przerwa
10:45 – 11:05 Anna Pikus, Piotr Gruszka (Lasy Państwowe)
,,Spotkanie z naturą – żywa lekcja przyrody”;
11:05 – 11:15 Radosław Bobowski (WOPR)
,,Bezpieczna woda – Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą,
w wodzie i na wodzie”;
11:15 – 11:25 przerwa
Warsztaty i konkursy
11:25 – 13:00 ,,Kreatywne dzieci” – zajęcia interaktywne z konkursami;
13:00 – 13:20 Krzysztof Rosiński (OSiR Mokotów)
– wręczenie nagród zwycięzcom konkursów;
13:20 – 13:25 dr Krzysztof Celuch – zamknięcie konferencji

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.