UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kompasy Vistuli – jest nowa data uroczystości wręczenia nagród dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

absolwenci, grupa, biret, dyplom, vistula, uniwersytet, budynek

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju uroczystość ogłoszenia zwycięzców konkursu Kompasy Vistuli dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula została przełożona z 7 kwietnia na 26 maja 2020 r. Zastrzegamy jednak, że termin może się jeszcze zmienić.

Celem konkursu „Kompasy Vistuli” jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach. To oni są najlepszymi ambasadorami naszej uczelni, a ich dokonania są miarą naszego sukcesu.

Uroczystość odbędzie się Hotelu Novotel Warszawa Centrum, podczas wielkiej gali z okazji 10-lecia Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B oraz Global Meetings Industry Day 2020.

26 maja 2020 r.

Uczelnia realizuje projekty