UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kompasy Vistuli – jest nowa data uroczystości wręczenia nagród dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Kompasy Vistuli – jest nowa data uroczystości wręczenia nagród dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

absolwenci, grupa, biret, dyplom, vistula, uniwersytet, budynek

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju uroczystość ogłoszenia zwycięzców konkursu Kompasy Vistuli dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula została przełożona z 7 kwietnia na 26 maja 2020 r. Zastrzegamy jednak, że termin może się jeszcze zmienić.

Celem konkursu „Kompasy Vistuli” jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach. To oni są najlepszymi ambasadorami naszej uczelni, a ich dokonania są miarą naszego sukcesu.

Uroczystość odbędzie się Hotelu Novotel Warszawa Centrum, podczas wielkiej gali z okazji 10-lecia Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B oraz Global Meetings Industry Day 2020.

Serdecznie zapraszamy

26 maja 2020 r.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.