UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kompasy Vistuli 2022 – startuje trzecia edycja wielkiego konkursu dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Kompasy Vistuli 2022 – startuje trzecia edycja wielkiego konkursu dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

kompas, plakat, vistula, uniwersytet

Turystyka żyje! Tłumy nad morzem, na Mazurach lub na górskich szlakach to powód do ogromnej satysfakcji. Owszem, pandemia odcisnęła głębokie piętno na tym ważnym sektorze gospodarki, ale powiało optymizmem. Pojawiły się nowe trendy i są nowe rozwiązania, a na czele zmian stoją ludzie z energią i pasją. Są wśród nich absolwenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Po raz kolejny chcemy uhonorować najlepszych z nich. Startuje właśnie trzecia edycja wielkiego konkursu dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula – Kompasy Vistuli 2022.

Polska turystyka, rekreacja, hotelarstwo czy gastronomia prezentują wysoki europejski poziom dzięki wyjątkowym ludziom. To znakomici menedżerowie, przedsiębiorcy czy specjaliści do spraw promocji, którzy mimo trudności wkładają w swoją pracę całe serce, kreatywność i energię. Cieszy nas, że są wśród nich absolwenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Ich kompetencje i zawodowa ścieżka są miarą sukcesu naszej uczelni. Świadczą o wysokiej jakości kształcenia i praktycznego przygotowania do zawodu. Są jej najlepszymi ambasadorami.

Właśnie z myślą o nich – absolwentach zarówno polskich jak i zagranicznych – SGTiH Vistula organizuje trzecią edycję konkursu „Kompasy Vistuli”, którego partnerem jest Polska Izba Turystyki. Celem jest wyłonienie i uhonorowanie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, mają zapał i potencjał, mogą pokazywać innym drogę i być przykładem.

Kompasy Vistuli” zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

  • Menedżer – partnerem jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego;
  • Przedsiębiorca – partnerem jest MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędą się 7 kwietnia 2022 r.

Kandydatury są przyjmowane poprzez formularz dostępny na internetowej stronie konkursu SGTiH Vistula:

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

Zachęcamy do udziału!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.