DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kolejne zwycięstwa naszych siatkarek!

Kolejne zwycięstwa naszych siatkarek!

siatkarki, grupa, sportowcy, boisko

Siatkarki Vistuli dobrze rozpoczęły sezon 2017/18. Po czwartym z kolei zwycięstwie na Varsoviadzie podopieczne trener Jolanty Studziennej wywalczyły już cztery ligowe zwycięstwa.
12 grudnia „Vistulanki” do zwycięstw 3:0 nad Wojskową Akademią Techniczną, Politechniką Warszawską i 3:2 nad Uniwersytetem Warszawskim dorzuciły trzysetową wygraną nad Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Do końca rundy przed naszymi siatkarkami pozostały jeszcze dwa spotkania: ze Szkołą Główną Handlową i Akademią Leona Koźmińskiego. Obecny układ tabeli sugeruje, że drugi z wymienionych meczów może okazać się starciem o drugie miejsce w ligowej tabeli na koniec rundy.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne mecze!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.