UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Kapitał społeczny i zaufanie w biznesie

Kapitał społeczny i zaufanie w biznesie

Początek: śr., 30 maj 2018, 00:00

Zagadnieniom kształtowania kapitału społecznego w organizacjach oraz instrumentom budowy zaufania poświęcona będzie Konferencja Naukowa „Kapitał społeczny i zaufanie wbiznesie”, której organizatorem jest Instytut Zarządzania Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula.
 
Z badań przeprowadzonych przez zespół pod kierownictwem prof. Jana Fazlagića w 2015 roku wynika, że całkowity, utracony w 2015 roku PKB polskiej gospodarki wynikający z braku zaufania miał wartość 281 miliardów zł. Kontynuacja wzrostu gospodarczego w Polsce – jak uważa wielu ekspertów życia gospodarczego – wymaga więc uruchomienia w gospodarce dodatkowych „silników” wzrostu gospodarczego. Jednym z takich „silników” jest podwyższenie poziomu kapitału społecznego i zaufania w polskim biznesie.
 
Na Konferencji będą prezentowane również dwie najnowsze książki dotyczące Kapitału społecznego i Zaufania których autorami są: dr hab. Elżbieta Jędrych, dr Justyna Berniak – Woźny: „Kształtowanie kapitału społecznego w organizacji”. PWN. Warszawa 2017., dr hab. Dariusz J. Błaszczuk, prof. Jan Fazlagić, dr Robert Skikiewicz: „Zaufanie i kapitał społeczny w biznesie”. Wyd. AFiB Vistula. Warszawa 2017.
 Zapraszamy pracowników naukowych, przedstawicieli biznesu, studentów i doktorantów oraz wszystkich zainteresowanych 30 maja w godz. 9:45-14:30, do auli 2A.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.