DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / JobSpot – studenckie targi pracy

JobSpot – studenckie targi pracy

Największe polskie firmy na 1 Targi Pracy na Uczelni Vistula w Warszawie
Jak wyróżnić się wśród setek kandydatów do pracy, jakich umiejętności oczekują dziś pracodawcy, jak rozpocząć karierę w trakcie studiów? – odpowiedzi na te pytania uczestnicy  otrzymali podczas  studenckich targów pracy JobSpot, które odbyły się w kampusie Grupy Uczelni Vistula na warszawskim Ursynowie 8 maja 2014 r. o godz. 9.30. Wstęp wolny. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. 

W targach wezieło udział w sumie ponad 30 firm, w tym najwięksi polscy pracodawcy, m.in. PKO BP, ING, Cyfrowy Polsat, Plus czy Saint Gobain. Uczestnicy poszukujący ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko spotkali się z przedstawicielami firm, ale także mieli możliwość  wziąć udział w konferencji z udziałem inspirujących mówców. Gwiazda polskiego rocka, Wanda Kwietniewska, mówił o tym, jak ważne dla osiągnięcia sukcesu jest konsekwentne realizowanie „własnego ja”. Z kolei business coach dr Katarzyna Ramirez-Cyzio zaprezentowała praktyczne wskazówki dotyczące budowania własnej marki.

Więcej informacji TUTAJ 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.