UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Job Spot – studenckie targi pracy już w maju

Job Spot – studenckie targi pracy już w maju

Początek: czw., 08 maj 2014, 09:30
Koniec: czw., 08 maj 2014, 17:00

Największe polskie firmy na Studenckich Targi Pracy na Uczelni Vistula w Warszawie
Jak wyróżnić się wśród setek kandydatów do pracy, jakich umiejętności oczekują dziś pracodawcy, jak rozpocząć karierę w trakcie studiów? – odpowiedzi na te pytania uczestnicy  uzyskali podczas studenckich targów pracy JobSpot, które odbyły się w kampusie Grupy Uczelni Vistula na warszawskim Ursynowie 8 maja 2014 r. o godz. 9.30. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. 

W targach udział wzieło w sumie ponad 30 firm, w tym najwięksi polscy pracodawcy, m.in. PKO BP, ING, Cyfrowy Polsat, Plus czy Saint Gobain. Uczestnicy poszukujący ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko mieli możliwośc spotkania się z przedstawicielami firm, ale także mogli wziąć udział w konferencji z udziałem inspirujących mówców. Gwiazda polskiego rocka, Wanda Kwietniewska, mówiła, jak ważne dla osiągniecia sukcesu jest konsekwentne realizowanie „własnego ja”. Z kolei business coach dr Katarzyna Ramirez-Cyzio zaprezentowała praktyczne wskazówki dotyczące budowania własnej marki.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.