UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Job Day 2018.  Zapraszamy na targi pracy.

Job Day 2018.  Zapraszamy na targi pracy.

Początek: czw., 25 paź 2018, 10:00

Przecież wiesz, że dziś liczy się nie tylko wykształcenie, ale w takiej samej mierze również praktyka. Parę groszy też się zawsze przyda. Nie czekaj więc, zacznij pracować!

  • Zdobędziesz doświadczenie i kompetencje.
  • Zyskasz pewność siebie.
  • Przygotujesz się do przyszłej kariery.
  • Zdobędziesz przewagę na rynku pracy.

My ci pomożemy. Zapraszamy na JobDay 2018 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Targi pracy, to impreza właśnie dla Ciebie. Wystawcami będą firmy doradztwa personalnego, międzynarodowe korporacje oraz rozwijające się start-upy. Obecność potwierdziły między innymi takie firmy jak:  McDonald’s, Carlson Wagonlit Travel (praca w języku angielskim), Staffer, Centrum Wyjazdowe i Podatkowe Sp. z o.o. (work&travel USA).

Jeśli chcesz rozpocząć staż w spółce Novaris specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych lub myślisz o tym, aby sprawdzić się jako tester gier komputerowych w Testronic Labs, przyjdź na targi i porozmawiaj z przedstawicielami firm.

Weź ze sobą CV. Jeśli go nie masz, albo chciałbyś je zmienić, zgłoś się do Biura Karier.

Zapraszamy na JobDay 25 października od 10:00 do 15:00 w holu obok Auli A1. Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.