UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Czy jesteśmy i czy musimy być tolerancyjni? Spotkanie z Wojciechem Eichelbergerem

Czy jesteśmy i czy musimy być tolerancyjni? Spotkanie z Wojciechem Eichelbergerem

Z Wojciechem Eichelbergerem porozmawiamy o polskich problemach z tolerancją, zwłaszcza religijną, o „inności” jako zagrożeniu, a może szansie rozwoju osobistego oraz o gender. Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2015 r. o godz. 16.30 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Multikulturowe społeczeństwo, teoria i praktyka ról społecznych, czyli gender, wszelkie przejawy tzw. „inności” – to bardzo ważne kwestie, wobec których warto umieć się ustosunkować i wyrazić własne zdanie.

– Nie chodzi o to, żeby tolerować wszystko, co się dzieje wokół nas, ale żeby każdy z nas był świadomy, dlaczego z jakimś zjawiskiem się zgadza lub nie, czy je toleruje, czy tylko akceptuje. Wojciech Eichelberger od lat zajmuje się kwestiami społecznymi, antropologicznymi i związanymi z duchowością człowieka. Jestem przekonany, że spotkanie z nim dla wielu będzie cennym doświadczeniem – zachęca dr Andrzej Sztandera, dziennikarz radiowy, wykładowca na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna w AFiBV.

Spotkanie w Wojciechem Eichelbergerem odbędzie się 16 kwietnia w godz. 16.30-18.00 w auli 1
w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie
(ul. Stokłosy 3, w pobliżu stacji metra Stokłosy). Wstęp wolny.

Wojciech Eichelberger jest psychoterapeutą, pisarzem, twórcą i dyrektorem Instytutu Psychoimmunologii. Ma na swoim koncie liczne publikacje, m.in. „Alchemia Alchemika”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „Pomóż sobie – daj światu odetchnąć” czy zbiór felietonów „Krótko mówiąc” o np. cywilizacyjnym pośpiechu, wyścigu szczurów, hedonizmie, samotności, dojrzewaniu, pieniądzach.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.