UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jesteś absolwentem GUV. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną zniżkę na studia magisterskie.

Absolwenci Grupy Uczelni Vistula mogą skorzystać z 20% zniżki na cały tok studiów studiów II stopnia na dowolnie wybranym kierunku. Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

Promocja skierowana jest do absolwentów GUV rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na studiach II stopnia (magisterskich) w roku akademickim 2016/2017, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, którzy złożyli komplet dokumentów w Dziale Rekrutacji w okresie od do 30.10.2016 r. oraz przedstawili dowód wpłaty pierwszej raty czesnego. Więcej informacji studiach magisterskich TUTAJ

Kierunki studiów:

• Ekonomia