UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jaka jest Twoja Perspektywa?

Jaka jest Twoja Perspektywa?

PERSPEKTYWA, to temat kolejnej edycji konkursu fotograficzno-plastycznego dla młodzieży. Nagrodą główną są studia na wybranym kierunku w ramach Grupy Uczelni VISTULA. Dodatkowo, 10 osób pojedzie na Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne na Mazurach, gdzie pod okiem fachowców będzie kreatywnie „malować światłem”. Na Wasze prace czekamy do 10 kwietnia 2016 r.

Akademia Biznesu i Finansów Vistula, wraz z innymi podmiotami występującymi pod wspólną marką Grupa Uczelni Vistula po raz kolejny organizuje międzynarodowy konkurs artystyczny VISTULA INTERNATIONAL ART & DESIGN COMPETITION. Idea konkursów artystycznych adresowanych do młodzieży szkół średnich powstała jeszcze w Europejskiej Akademii Sztuk, pierwszej niepublicznej uczelni artystycznej w Polsce.

Nagrodą główną w tegorocznej edycji konkursu są studia na wybranym kierunku w ramach Grupy Uczelni VISTULA. Ponadto 10 osób pojedzie na Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne na Mazurach, gdzie pod okiem fachowców będzie kreatywnie „malować światłem”, wykorzystując do tego „wypasione” aparaty, „megapixelowe” telefony komórkowe, ale także np. … puszkę po landrynkach.

Efekty pracy zostaną utrwalone przy wykorzystaniu jednej ze szlachetnych technik fotograficznych, np. w gumie lub cyjanotypii, dzięki czemu uzyskamy, niepowtarzalne odbitki, na szlachetnym papierze graficznym, nadając im indywidualny charakter.

Zgłoszenia przyjmujemy od 10 lutego do 10 kwietnia 2016 r. W sumie pula konkursowych nagród wynosi 120 tys. zł. Do konkursu można zgłaszać prace fotograficzne, plastyczne, wizualizacje architektoniczne, a także projekty użytkowe, np. projekt wnętrza, telefonu lub np. kuchennej deski do krojenia.

Na autorów najlepszych prac czekają stypendia edukacyjne, pokrywające – w zależności od zajętego miejsca – 100%, 60% lub 20% wartości czesnego. Dodatkowo, finaliści otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez organizatorów i sponsorów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin TUTAJ

Patronat artystyczny:

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.