UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak zalegalizować pobyt, podjąć pracę lub założyć biznes?

Jak zalegalizować pobyt, podjąć pracę lub założyć biznes?

Początek: czw., 07 gru 2017, 18:00
Koniec: czw., 07 gru 2017, 20:00

Zapraszamy studentów zagranicznych spoza Unii Europejskiej na spotkanie z prawniczką Justyną Wróbel.

Tematem będą kwestie praw i obowiązków migranta przebywającego w Polsce na podstawie wizy studenckiej. Dowiesz się m.in.:

  • jakie są dla studentów procedury ubiegania się o zezwolenie na pobyt czasowy oraz uzyskania Karty Pobytu;
  • jakie są możliwości przedłużenia Karty Pobytu;
  • czy możesz podczas studiów podjąć pracę;
  • czy i jak możesz założyć działalność gospodarczą.

Justyna Wróbel prowadzi kancelarię prawną i specjalizuje się w prawie imigracyjnym i handlowym. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi w Polsce. Do tej pory brała udział w licznych szkoleniach, konferencjach i debatach panelowych w Polsce, a także na Południowym Kaukazie, Bliskim Wschodzie i w Wielkiej Brytanii. Regularnie publikuje artykuły na temat współczesnych stosunków międzynarodowych i zagadnień migracyjnych.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zapraszamy serdecznie 19 listopada o godz. 17:00 w Auli A5

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.