UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak zalegalizować pobyt, podjąć pracę lub założyć biznes?

Jak zalegalizować pobyt, podjąć pracę lub założyć biznes?

Początek: czw., 07 gru 2017, 18:00
Koniec: czw., 07 gru 2017, 20:00

Zapraszamy studentów zagranicznych spoza Unii Europejskiej na spotkanie z prawniczką Justyną Wróbel.

Tematem będą kwestie praw i obowiązków migranta przebywającego w Polsce na podstawie wizy studenckiej. Dowiesz się m.in.:

  • jakie są dla studentów procedury ubiegania się o zezwolenie na pobyt czasowy oraz uzyskania Karty Pobytu;
  • jakie są możliwości przedłużenia Karty Pobytu;
  • czy możesz podczas studiów podjąć pracę;
  • czy i jak możesz założyć działalność gospodarczą.

Justyna Wróbel prowadzi kancelarię prawną i specjalizuje się w prawie imigracyjnym i handlowym. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi w Polsce. Do tej pory brała udział w licznych szkoleniach, konferencjach i debatach panelowych w Polsce, a także na Południowym Kaukazie, Bliskim Wschodzie i w Wielkiej Brytanii. Regularnie publikuje artykuły na temat współczesnych stosunków międzynarodowych i zagadnień migracyjnych.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zapraszamy serdecznie 19 listopada o godz. 17:00 w Auli A5

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.