UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak skutecznie osiągać cele? Trening zmiany

Jak skutecznie osiągać cele? Trening zmiany

Początek: pon., 27 mar 2017, 18:00
Koniec: pon., 27 mar 2017, 21:00

Chcesz wiedzieć jak skuteczne osiągać cele i jak zmienić swoje nawyki? Weź udział w warsztacie poświęconym zmianie osobistej, na bazie filozofii Kaizen. Wydarzenie organizuje działający w Grupie Uczelni Vistul klub Toastmasters Leaders, zrzeszający przyszłych liderów. Poprowadzą je Tomasz Miler, trener zmiany, coach i ekspert ds. marketing oraz Agata Skiba, psycholog i trener zmiany. Uczestnicy warsztatów poznają też m.in. techniki rozwiązywania problemów i dowiedzą się jak małymi krokami dojść do wielkich osiągnieć.

Warsztat potrwa ok. 3 godzin i zastąpi tradycyjne spotkanie Toastmasters Leaders. Po zakończeniu wydarzenia, wszystkich uczestników zapraszamy na wspólne afterparty, w pubie „Sypka Mąka”, tuż przy stacji metra Stokłosy (ok. 21:15).

Zapraszamy w poniedziałek, 27.03 o godz. 18:00 do Auli 2a w kampusie Grupy Uczelni Vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.