UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak skutecznie nadzorować funkcję zarządzania ryzykiem w ZU przez członka zarządu odpowiedzialnego za ryzyko

Jak skutecznie nadzorować funkcję zarządzania ryzykiem w ZU przez członka zarządu odpowiedzialnego za ryzyko

Początek: czw., 03 mar 2016, 09:00
Koniec: czw., 10 mar 2016, 16:00

W dniach 9-10 marca br. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbyło się seminarium skierowane do członków zarządu firm ubezpieczeniowych odpowiedzialnych za ryzyko, CRO oraz osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w zakresie zarządzania ryzykiem.

Podczas wykładów i prezentacji  został przekazany całościowy i usystematyzowany zbiór informacji stanowiący kompendium wiedzy na temat funkcji zarządzania ryzykiem w zakładzie ubezpieczeń. Informacje te są przydatny podczas procedury weryfikacji przez Komisję KNF kandydata na członka zarządu odpowiedzialnego za ryzyko w zakresie spełnienia wymogów ” Fit&Proper”. Prelegentami byli eksperci oraz praktycy rynku finansowego łączący wiedzę teoretyczną z doświadczeniami wyniesionymi z wieloletniej praktyki zawodowej. 

ORGANIZATOR
PARTNERZY MERYTORYCZNI:
PATRON MEDIALNY

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.