UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i do kontaktu z pracodawcą w trakcie targów pracy?

Kobieta, biuro, rozmowa rekrutacyjna
Początek: wt., 22 mar 2022, 14:30
Koniec: wt., 22 mar 2022, 15:30

Wymarzona firma odpowiedziała na twoje CV? Masz tylko kilka dni, aby przygotować się do spotkania z potencjalnym pracodawcą. Nie daj się zaskoczyć trudnymi pytaniami, które mogą pozbawić cię szansy zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Dowiedz się, jak przedstawić swoje najmocniejsze strony i zdobyć uznanie w oczach rekruterów już w trakcie pierwszego spotkania.

W trakcie webinaru dowiesz się:

w jaki sposób zdobyć zainteresowanie rekruterów w trakcie rozmowy o pracę;
jakich błędów unikać i jak skutecznie zaprezentować swoje umiejętności;
jak sprzedać swoją kandydaturę i dostać się do wybranej firmy.
Udział w szkoleniu to twój kolejny krok na ścieżce kariery – praktykuj swoje umiejętności autoprezentacji i wygraj wyścig o pracę marzeń!

Termin: 22.03.2022, wtorek
Czas trwania: 14:30 – 15:30
Info: webinar w języku polskim

Uczelnia realizuje projekty