UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak pandemia COVID-19 wpływa na nasze życie

Jak pandemia COVID-19 wpływa na nasze życie

koronawirus, grafika, naukowiec, wirus, covid

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu unijnego Wspólnego Centrum Badawczego nt. wpływu pandemii COVID-19 na nasze życie. Wystarczy wypełnić anonimową ankietę.

Celem badania jest lepsze zrozumienie doświadczeń obywateli w tym czasie. Na jego podstawie mają być opracowane skuteczne strategie łagodzenia wpływu kryzysu na ludzi i gospodarki w Unii Europejskiej.

Badanie zbiera informacje na temat wpływu COVID-19 na zatrudnienie i warunki życia obywateli UE. Pytania dotyczą zaufania obywateli do zdolności instytucji krajowych i europejskich do reagowania na kryzys oraz ich stosunku do krajowych strategii wyjścia z kryzysu. Ankieta zawiera również moduły tematyczne dotyczące m.in. dzieci, edukacji, rodziny, wartości i moralności.

Ankieta jest obecnie dostępna w 12 językach: chorwackim, angielskim, francuskim, niemieckim, greckim, węgierskim, włoskim, litewskim, polskim, portugalskim, hiszpańskim i szwedzkim. Wkrótce będzie dostępna również w innych językach.

Ankieta jest dostępna stronie: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/JRC-Covid19-Survey

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.