DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak nauczać języków obcych? – konferencja

Jak nauczać języków obcych? – konferencja

Nauczanie języków obcych: problemy, aktualne wyzwania, nowe technologie i perspektywy na przyszłość – 25 października 2014 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbędzie się konferencja poświęcona problemom glottodydaktyki. Można jeszcze przesyłać propozycje referatów.

Konferencja odbędzie się w siedzibie AFiBV przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Propozycje referatów należy przesłać do dnia 25 września 2014 roku na adres e-mailowy: konferencjamet.2014@vistula.edu.pl. Zgłoszenie powinno zawierać tytuł, abstrakt (600-800 znaków łącznie ze spacjami) oraz imię i nazwisko autora wraz z afiliacją.

Referaty plenarne wygłoszą:

Prof. dr hab. Maria Wysocka
Prof. UAM dr hab. Katarzyna Karpińska-Szaj
Dr hab. Zofia Chłopek
Opłata konferencyjna wynosi: 250 zł. Studenci po przesłaniu skanu ważnej legitymacji studenckiej, są z niej zwolnieni. Opłata obejmuje kawę/herbatę w przerwach oraz lunch. Opłatę konferencyjną z dopiskiem nauczanie języków + imię i nazwisko prosimy wpłacać na konto: Formularz rekrutacyjny TUTAJ

BZWBKSA 611090169400000001 1105 7177

Teksty wystąpień wraz z biogramami autorów zostaną opublikowane w serii Zeszyty Naukowe wydawanej przez Wydawnictwo Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. W sprawach związanych z udziałem w konferencji jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym adresem mailowym.

Komitet Organizacyjny

  • Dr hab. Maria Koszla-Szymańska
  • Dr Krystyna Luto
  • Dr Maciej Ganczar
  • Organizator: Wydział Filologii Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.