UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / IV edycja PEMES

IV edycja PEMES

plakat, wydarzenie, mężczyzna, krawat, vistula

Przed nami IV Międzynarodowe Sympozjum Edukatorów Kadr Zarządzających Wydarzeniami (PEMES), którego organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Studenckie Koło Turystyki Biznesowej „2B” we współpracy z SYSKONF, RENTDESIGN, MPI POLAND CHAPTER oraz SPRENGER.

Tegoroczna konferencja będzie obejmowała tematy związane z kształceniem i edukacją w zakresie turystyki, zarządzania i organizacji wydarzeń, zaangażowaniem biznesu i profesjonalizacją branży spotkań i wydarzeń biznesowych, a jego tematem przewodnim będzie „Wartość ekonomiczna przemysłu spotkań – uwarunkowania i bariery rozwoju”.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych branżą spotkań, w szczególności do naukowców i pracowników akademickich, praktyków oraz badaczy z dziedziny turystyki, organizacji i zarządzania wydarzeniami oraz spotkaniami biznesowymi.

„PEMES to konferencja, ktora zbliża swiat nauki z branżą spotkań. To jedyne sympozjum akademickie dedykowane naukowcom zajmującym się zarządzaniem wydarzeniami i marketing destynacji pod katem turystyki biznesowej. 12 września br. już po raz 4. zapraszam do Warszawy wszystkich zainteresowanych przemysłem spotkań i dyskusja na temat jego ekonomicznych uwarunkowań” – podsumowuje przewodniczący komitetu organizacyjnego dr Krzysztof Celuch

Serdecznie zapraszamy 12 września 2017 r do kampusu Grupy Uczelni Vistula.

Więcej informacji TUTAJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.