UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015

Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015

Początek: wt., 07 paź 2014, 18:00
Koniec: wt., 07 paź 2014, 20:00

7 października w godz. 18.00-20.00 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego w Grupie Uczelni Vistula. W ramach uroczystości dziennikarz Zygmunt Chajzer poprowadzi debatę z młodymi biznesmenami, którzy opowiedzą o swoich pomysłach na startup. Dodatkowo, będzie można zapoznać się z uczelnią, oglądając piaskową animację, wykonaną na żywo.

Zapraszamy studentów studiów I, II stopnia i inżynierskich, podyplomowych, doktorów, którzy odbiorą swoje dyplomy, pracowników dydaktycznych i administracyjnych – całą społeczność akademicką Grupy Uczelni Vistula.

GUV przywiązuje bardzo dużą wagę do współpracy z biznesem. Zatem i rok akademicki rozpoczniemy rozmową na temat przedsiębiorczości. Co trzeba wiedzieć, zakładając własną firmę? Z jakimi przeszkodami młody przedsiębiorca będzie musiał się zmierzyć na pewno? Kiedy najlepiej zacząć myśleć o własnej przedsiębiorczości? Na te i inne pytania odpowiedzą: Tomasz Żołyniak – współtwórca spółki Energia Polska sp. z o.o., Andrzej Bobak – twórca specjalistycznego biura podróży www.snowmotion.pl, Miłosz Stanisławski – General Menager pierwszego SMARThotelu w Polsce – Soundgarden Hotel w Warszawie, oraz Grzegorz Albrecht – niezależny doradca, mentor i networker.

O ich sposób na sukces będzie pytał prezenter radiowy Zygmunt Chajzer. 

Dowiedz się więcej o debacie

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.