UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Inauguracja nowego roku akademickiego 2019/2020 w Vistuli

Inauguracja nowego roku akademickiego 2019/2020 w Vistuli

Inauguration
Początek: pon., 07 paź 2019, 17:00

Przed nami nowy rok akademicki, czas wytężonej pracy, nowych wyzwań i wielkiej przygody. Serdecznie zapraszamy na jego inaugurację w Uczelniach Vistula. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 7 października, o godz. 17:00, w auli nr 4.

Dzień, który na pewno zapamiętasz

Inauguracja nowego roku akademickiego jest ważnym wydarzeniem dla całej uczelnianej społeczności. Jest też wyjątkowym przeżyciem dla studentów rozpoczynających dopiero studia. Ich szczególnie gorąco zapraszamy na ceremonię, podczas której nastąpi uroczysty akt immatrykulacji.

W programie są przemówienia rektorów: J.M. Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, profesora Wawrzyńca Konarskiego oraz J.M. Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, profesor Jolanty Żyśko.

Jak osiągnąć sukces? Wykład motywacyjny Pawła Deląga

Wykład motywacyjny wygłosi Paweł Deląg – aktor i producent, a ostatnio także reżyser, który od lat robi karierę również za granicą. Grał już w siedmiu językach i jest najbardziej rozpoznawalnym polskim aktorem w Rosji. Podkreśla, że aby w życiu osiągnąć sukces potrzebna jest odwaga, konsekwencja i gotowość do podjęcia ryzyka.

Podczas uroczystości inauguracji nowego roku akademickiego nastąpi też wręczenie dyplomów doktorskich, nagród i wyróżnień.

Po uroczystości zapraszamy na poczęstunek.

Rozpocznijmy razem Nowy Rok Akademicki!

Serdecznie zapraszamy
7 października 2019 r. o godz. 17:00, w kampusie Uczelni Vistula, aula 4

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.